قیمت ظروف مینا کاری سفالی در بازار با جدیدترین انواع مدل ها

در بیشتر از بازار شهرهای ایران، از میناکاری سفالی استقبال زیادی شده است، به همین دلیل مجموعه ما برخی از فروشگاه های مورد تقاضا را در این شهرها تاسیس کرده است.

جدیدترین مدل ها را وارد بازار کرده بهترینها را به راحتی خریداری کنید.

مینا کاری ظروف یکی از زیباترین هنرهایی می باشد که ایران به خود دیده است و مردمان زیادی از قدیم بسیار آن را می پسندند.

 

 

لازم به ذکر است که مینا یک هنر محسوب می شود و برای فراگیری این هنر باید سال های زیادی را صرف یادگیری اثری کند که بتوان آن را به طور کامل بر روی انواع محصولات پیاده کرد و به نمایش گذاشت.

یکی از هنرهای اصیل ایران که از قدیم الایام رواج داشته و بسیار مورد توجه بوده، میناکاری روی چینی است به دلیل طراحی زیبا و جذابی که دارد با استقبال زیادی نیز مواجه شده است، بنابراین شرکت ما این نوع کالاها را به صورت انبوه تولید می کند تا همه افراد جامعه بتوانند آزادانه آن را خریداری و استفاده کنند.

مینا کاری سفالی همدان

همانطور که اشاره کردیم در اکثر شهرها این هنر زیبا انجام می شود و طرفداران زیادی دارد، اما یکی از مهم ترین شهرهایی که بسیار روی ظروف مختلف میناکاری انجام داده همدان است که به دلیل علاقه زیاد مردم آن شهر به این هنر بیشتر ظروف آن ها نیز میناکاری بوده است.

لازم به ذکر است که اکثر طراحان برای ایجاد طرح روی ظرف مورد علاقه خود باید از الگوی خاصی استفاده کنند و این الگوی خاصی که در قدیم از آن استفاده می شده است.

برخی از افراد جامعه ما از مجموعه ما می پرسند که خاستگاه الگوی نقاشی اسلام روی چینی کدام شهر بوده است که باید گفت خاستگاه اصلی آن در لجین استان همدان بوده است و این الگو به مرور زمان به مردم سرایت کرده است.

در برخی از مساجد کشور اگر توجه کنید از مدل اسلیمی برای طراحی آن استفاده شده است که رنگ آن اغلب آبی است.

اکثر مردم بارها و بارها از ما یک سوال تکراری پرسیده اند که چرا از رنگ آبی برای ماینا استفاده می کنید که باید در پاسخ به آنها بگوییم که رنگ آبی برای مینا کاری استفاده خواهد شد، زیرا آرامش خاصی به افراد می دهد.

 

مینا کاری سفالی همدان

 

بهتر است بدانید مینا کاری روی قابلمه و ظروف آشپزخانه نیز قابل استفاده بوده و طراحی زیبایی دارد و شایان ذکر است که مینا فقط روی گل رس کار نخواهد کرد و طراحی های زیادی را متخص خود قرار داده است.

مینا کاری سفالی شیراز

این هنر زیبا، ظروف میناکاری در شیراز بسیار رواج داشته و پرفروش بود، کارشناسان شرکت ما سفال را به صورت انبوه تولید کرده بودند تا اکثریت مردم بتوانند به راحتی آن را خریداری و استفاده کنند.

بهتر است کمی از تاریخچه این هنر نیز بدانید:

در دوره باستان، در حدود 1300 قبل از میلاد، مینا کاری نیز مورد استفاده قرار می گرفت، به طوری که در کتب تاریخی اختراع اشیاء آن توسط ایرانیان ذکر شده است و همچنین باید توجه داشت که در دوره سلجوقیان ایران به بالاترین سطح میناکاری رسیده است.

همانطور که می‌دانید، مینا کاری روی سفال که منینا زجیه نیز نامیده می‌شود و زادگاه آن در اصفهان است، او یکی از هنرهای اصلی در بین مردم این شهر محسوب می شود و یکی از زیباترین صنایع دستی اصفهان خواهد بود.

بهتر است بدانید سوغاتی های اصفهان دو تفاوت دارند، اولین چیز لعاب روی سفال و دومی غذاهای لذیذ این شهر است.

ظروف میناکاری یکی از با ارزش ترین سوغاتی های کشور عزیزمان می باشد به طوری که این سوغاتی های بسیار زیبا توانسته اند در مدت کوتاهی توجه افراد خارج از کشور را به خود جلب کنند.

شرکت ما با توجه به کیفیت بالای محصولات خود توانست در مدت زمان بسیار کوتاهی بخشی از محصولات خود را به خارج از کشور صادر کند و در آنجا نیز با استقبال خوبی روبرو شد.

مینا کاری سفالی یزد

یکی از آخرین شهرهایی که شرکت ما محصولات خود را در آن به فروش رساند مینا کاری یزد می باشد که با توجه به استقبال بسیار زیاد مردم از این نوع محصولات شرکت تصمیم به عرضه زیاد این محصول کرده است، خدا را شکر در این امر نیز موفق بودیم.

 

مینا کاری سفالی یزد

 

برخی از مردم نمی دانند چه چیزی باعث به وجود آمدن این هنر زیبا شده است، یعنی به هنر جان بخشی و رنگ آمیزی اشاره می کنیم که با ترکیب این دو هنر زیبا، سفال مینا کاری تولید می شود که مورد استقبال مردم قرار گرفت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما