خرید میناکاری روی سفال بدون کوره در انواع طرح و مدل های جذاب و بی نظیر

مینا کاری روی سفال یکی از هنرهای زیبای ایرانی است که از سالها قبل در ایران بوده است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

این هنر که با طرح های مدرن امروزی عجین شده، از اعتبار خاصی در میادین بین اللملی برخوردار است.

بهترین و تماشایی ترین هنر ایرانی که با پیاده سازی بر روی سفال های ساده و بدون کوره ها آماده می شوند. کسانی در خرید سفال های میناکاری فعالیت دارند می دانند که برای عرضه بیشتر از کدام تولید کننده خرید کنند.

در خلال عرضه محصول در بازارهای خارجی، عرضه کنندگان ایرانی از نمونه طرح های بی نظیر تولید کنندگان استفاده می کنند که این مورد آنها را چندین قدم به جلو هدایت می کند.

خرید میناکاری روی سفال

پایگاه های اینترنتی آشناترین روش خرید انواع محصولات میناکاری روی سفال به شمار می روند. تنها دلیل پیشگام بودند این مراکز در عرضه محصول، ارائه محصولات با جزئیات دقیق تر می باشد.

برای اینکه مشتری انتخاب درستی از مدل، طرح و جنس محصول داشته باشد، آنها انواع مدل ها و سایزها را به صورت گروه بندی شده عرضه می کنند. آنها مدل های قدیمی و جدید را به صورت تفکیک شده ارائه می کنند. بنابراین به محصولات تفکیک شده وب سایت ها نگاه کنید در این حالت به هدف خود سریعتر خواهید رسید.

به تعریف و تجمیدهای عرضه کنندگان در خصوص قطرهای مختلف ظروف سفالی میناکاری دقت کنید. بدانید که قطر این محصولات در بازه 12، 16، 20، 25 و 30 سانتی متری متغیر است.

برای تهیه ظروف مینا کاری روی سفال به عمده فروشان هم می توانید سر بزنید این مراکز شرایط بهتری در عرضه محصولات دارند، شاید با شرایط خرید شما همخوانی داشته باشند. به نقش و نگارهای این محصول در زمان خرید از عمده فروشان توجه زیاد کنید، معمولا عمده فروشان در این زمینه کمی بی توجه هستند.

اگر برای دکوراسیون داخلی منزل خود ظروف سفالی میناکاری شده می خواهید به نوع دکور داخلی خود توجه داشته باشید. بشقاب، تابلو، جام، پارچ و لیوان از ظروف سفالی میناکاری هستند که دست مصرف کننده را در خرید باز نگه می دارد. به لیست قیمت های مراکز مختلف در کنار کیفیت محصولات هم توجه داشته باشید.

اما اگر عرضه کننده هستید مشتریان خود را بشناسید. مشتریانی که دائمی هستند، شرایط ویژه ای در پرداخت وجه برای آنها قائل شوید.

بهترین و گرانبها ترین محصولات سنتی سفال میناکاری شده را از شهرهای مختلف کشور مثل همدان، یزد، اصفهان و شیراز خرید کنید. البته تاکید می کنم در هنگام خرید این محصولات بهتر است طرح روی ظروف را با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید. معمولا طرح این ظروف با سنت و آیین خاصی از کشور ما مطابق است. اما در کنار این موارد به نوع اجرا در این هنر هم توجه داشته باشید که فاکتور مهمی در ارائه قیمت محصول می باشد.

ظروف سفالی میناکاری شده طبق یک قاعده خاص تولید می شوند. مثلا سفال ها حتما باید در کوره حرارت دیده باشد یا ارتفاع ظروف طبق استاندارهای تولید کننده صورت بگیرد. وزن ظرف اندازه متناسب داشته باشد که اتفاقا فاکتور مهم جهت تشخیص اصل بودن سفال ها خواهد بود.

شاید اعتقاد داشته باشید که ظروف سفالی که در همدان تولید می شوند از اصفهان و یزد و شیراز بهتر باشند.

حالا شما اگر واقعا خریدار واقعی هستید می توانید با مقایسه جنس های مختلف کیفیت مناسب را انتخاب کنید.

رنگ ها و طرح های مختلف ظروف را با توجه به قیمت آنها بررسی کنید. البته این گفته از حد بیان باید فراتر باشد. قاعدتا در مراکز عرضه ظروف سفالی میناکاری شده، انواع مدل های مختلف با تخفیفاتی عرضه می شوند. پس بهتر است در خرید خود یک دقت نظر داشته باشید. ممکن است عرضه کنندگان در نمایشگاه های داخلی و خارجی شرکت کنند بدون تردید عرضه در این مراکز با قیمت مناسب تری صورت می گیرد.

حتی می توانید از عرضه کنندگان موارد مصرف ظروف را بپرسید شاید به شما اطلاعات بهتری جهت استفاده از ظروف بدهند. باید مراکز عرضه امکاناتی برای مشتریان خود فراهم کنند تا مشتریان بیشتری به سوی آنها جلب شود. شرایط مراکز عمده فروشی به نفع مشتری خواهد بود. خیلی راحت می توانید شرایط عرضه را در مراکز مختلف با یک تلفن ساده متوجه شوید.

معمولا شرکت های تولید کننده نیروهایی برای معرفی محصولات خود برای مشتریان دارند.

خرید میناکاری روی سفال

در مواردی فروشگاه های اینترنتی بزرگ در عرضه ظروف میناکاری محصول را درب منزل به مشتریان تحویل می دهند. شما همیشه در این فروشگاه ها پرفروش ترین محصولات را نگاه کنید شاید محصول مورد نظر شما هم در رده این گونه محصولات باشد در این حالت نیازی به پرداخت هزینه بیشتر جهت حمل و نقل کالا نخواهید بود. این فروشگاه ها محصولات پربازدید خود را با تخفیف عرضه می کنند.

به نظر من یکی از شرایط مراکز عرضه محصولات مینا کاری در شهرستان ها، دسته بندی محصولات با توجه به نوع کیفیت محصول است. در این شرایط است که عرضه کننده محصول را با قیمت بالا عرضه می کند.

اما آنها مشتریان خود را می شناسند، و با آنها ارتباط خوبی می گیرند بنابراین خرید در تیتراژ بالا برای سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی را منصفانه اعلام می کنند.

بازارهای داخلی کشور تقریبا در عرضه محصولات یکسان عمل می کنند مگر در شرایطی که مسافت بین خریدار و عرضه کننده زیاد باشد. نوع بسته بندی سفال ها در هنگام عرضه محصول تاثیر در قیمت محصول می گذارد، چرا که سفال ها در هنگام عرضه باید بسته بندی محکمی داشته باشند. اگر به شناسنامه این گونه محصولات دقت داشته باشید خیلی راحت قیمت محصول را حدس خواهید زد.

مولفه هایی که در خرید محصول سفال های مینا کاری می تواند یک عرضه کننده تازه کار را در مقابل بازار عرضه موفق گرداند، آشنایی با شیوه تولید و تهیه محصول است.

خرید میناکاری روی سفال

داشتن اطلاعات لازم در عرضه، وضعیت فروش محصول را برای فروشنده مساعدتر می کند. اضافه کنم معمولا عرضه کنندگان بزرگ اپلیکیشن هایی برای عرضه محصولات خود راه اندازی می کنند که دیگر نیازی به سیستم کامپیوتری برای جستجو محصولات آنها نباشد.

نرم افزارهای اندرویدی که این روزها در عرضه محصولات خیلی بهتر از وب سایت ها عمل کردند، شرایط خرید را برای مشتریان راحت تر نموده اند. بنابراین برای خرید کافیست از موبایل خود کمک بگیرید.

خوشبختانه کسانی که در کار عرضه هستند می دانند که چطوربه طور خاص بر روی تمام موضوعات کار کنند.

آنها حتی در عرضه به شرایط آب و هوایی هم دقت می کنند تا بتوانند محصولات را با شرایط بهتری به فروش برسانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما